
Вугілля Coaleco C25 0,25 кг, 18 кубиків, кокосовий
- Немає в наявності
- Код: 130195
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (93) 988-33-99
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Натуральне вугілля Coaleco C25 виробляється зі шкаралупи кокосового горіха. Він швидко розгоряється, тримає стабільну температуру та практично не виділяє запаху.
Характеристики:
- Висота 25 мм
- Ширина 25 мм
- Країна-виробник Україна
- Довжина 25 мм
- Тип Вугілля
- Кількість в пачці 18 шт.
- Вага: 0,25 кг (250 грамів);
- Вугілля Кокосове
Переваги:
-
Екологічний і безпечний
-
Чудова жаростійкість
-
Ідеальна форма кубиків
-
Тривалий час горіння
Coaleco — це вибір для тих, хто хоче стабільну тягу та чистий смак кальяну.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cocochoco |
| Країна виробник | Індонезія |
| Тип | Вугілля |
| Вугілля | Кокосовий |
| Кількість в упаковці | 18 шт. |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Діаметр | 25 мм |
- Ціна: 60 ₴





